TERM 4 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 1
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Crystal
Advanced Prep
Yvonne Klein
8:10am - 9:10am
Advanced PrepMain Room | Yvonne

Intermediate 4
Yvonne Klein
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Yvonne

Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina

Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie

Intermediate 3
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 3Main Room | Christina
9:00 AM
Intermediate 3
Crystal McRostie
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Crystal

Pole Conditioning
Crystal McRostie
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Crystal

Tricks & Splits 1
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Crystal
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
Advanced Prep
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
Intermediate 3
Bermata Davis
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Open Space | Bermata

Beginner
Bermata Davis
10:30am - 11:30am
BeginnerMain Room | Bermata

Intermediate 4
Elyse Ellgar
11:40am - 12:40pm
Intermediate 4Main Room | Elyse

Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Kylie
Exotic 2
Amy
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Amy
3:00 PM
Exotic 1
Amy Nguyen
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Main Room | Amy
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie

Intermediate 3
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Kylie

Intermediate 4
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Hannah

Advanced Prep
Christina
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Christina

Advanced 2/3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Christina

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2/3
Yvonne
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Yvonne
Advanced Prep
Bermata
5:30pm - 6:30pm
Advanced PrepMain Room | Bermata

Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie

Exotic 2
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic 2Main Room | Kylie
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina
Intermediate 4
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Christina
Exotic 2
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 1Main Room | Bermata

Monday

  • Intermediate 3
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Beginner
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Beginner
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Beginner
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 2/3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Advanced Prep
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2/3
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Advanced Prep
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 3
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Beginner
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 4
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 2
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic 1
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Christina
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Tuesday

  • Advanced 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 2/3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Christina
7:00 PM
Advanced 2/3
Yvonne
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Yvonne
8:00 PM

Wednesday

  • Advanced 2/3
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Advanced 2/3
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Advanced Prep
Yvonne Klein
8:10am - 9:10am
Advanced PrepMain Room | Yvonne
9:00 AM
Advanced Prep
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Christina
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
5:00 PM
Advanced Prep
Bermata
5:30pm - 6:30pm
Advanced PrepMain Room | Bermata
6:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Christina
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep
    10:30 AM - 11:30 AM

Thursday

  • Advanced Prep
    9:20 AM - 10:20 AM

Friday

  • Advanced Prep
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced Prep
    8:10 AM - 9:10 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia
10:00 AM
Beginner
Bermata Davis
10:30am - 11:30am
BeginnerMain Room | Bermata
11:00 AM
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie
5:00 PM
9:00 PM
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina

Monday

  • Beginner
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Beginner
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Beginner
    9:20 AM - 10:20 AM

Sunday

  • Beginner
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Kylie
3:00 PM
Exotic 1
Amy Nguyen
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Main Room | Amy
4:00 PM
6:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie
7:00 PM

Friday

  • Exotic 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Exotic 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Exotic 1
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 2
Amy
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Amy
7:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic 2Main Room | Kylie
8:00 PM
9:00 PM
Exotic 2
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie

Tuesday

  • Exotic 2
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Exotic 2
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 3
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 3
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 1
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Crystal
12:00 PM
9:00 PM
Intermediate 1
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 1Main Room | Bermata

Tuesday

  • Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
Intermediate 3Main Room | Olivia
9:00 AM
Intermediate 3
Crystal McRostie
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Crystal
Intermediate 3
Bermata Davis
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Open Space | Bermata
10:00 AM
12:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 3Main Room | Christina
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 3
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Kylie
6:00 PM

Monday

  • Intermediate 3
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3
    5:30 PM - 6:30 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    8:10 AM - 9:10 AM

Saturday

  • Intermediate 3
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 3
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia
Intermediate 4
Yvonne Klein
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Yvonne
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 4
Elyse Ellgar
11:40am - 12:40pm
Intermediate 4Main Room | Elyse
12:00 PM
6:00 PM
Intermediate 4
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Hannah
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Christina

Monday

  • Intermediate 4
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Intermediate 4
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4
    9:20 AM - 10:20 AM

Sunday

  • Intermediate 4
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Crystal McRostie
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Crystal
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Crystal
12:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
8:10am - 9:10am
PilatesOpen Space | Jayde
9:00 AM
Poleography 1
Crystal McRostie
09:20am - 10:20am
Poleography 1Open Space | Crystal

Intermediate 2
Crystal McRostie
10:30am - 11:30am
Intermediate 2Open Space | Crystal
10:00 AM
Stretch & Flex
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Jayde
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe

Intermediate 1
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Bermata

Intermediate 2
Hannah Yeomans
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
11:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Christina

Intermediate 1
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
2:00pm - 3:00pm
Tricks & Splits 1Open Space | Christina
Beginner
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Hannah
3:00 PM
Come & Try
Hannah Yeomans
3:10pm - 4:10pm
Come & TryOpen Space | Hannah
4:00 PM
5:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Hannah

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Intermediate 2
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Intermediate 2
Beatrice Jackson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Beatrice

Intermediate 3
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Beatrice

Intermediate 1
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Stretch & Flex
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Alex

Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Tricks & Splits 1
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 1Open Space | Bermata

Intermediate 2
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
6:00 PM
7:00 PM
Stretch & Flex
Alex Hassiostis
7:50pm - 8:50pm
Stretch & FlexOpen Space | Aelx
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Open Space | Bermata
Exotic 1
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Heels Floorwork
Amy Nguyen
9:00pm - 10:00pm
Heels FloorworkOpen Space | Amy

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Poleography 1
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Pilates
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Heels Floorwork
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Intermediate 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Tricks & Splits 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Beginner
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Hannah
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Beginner
    2:00 PM - 3:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Hannah Yeomans
3:10pm - 4:10pm
Come & TryOpen Space | Hannah
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie

Tuesday

  • Exotic 1
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Heels Floorwork
Amy Nguyen
9:00pm - 10:00pm
Heels FloorworkOpen Space | Amy

Thursday

  • Heels Floorwork
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 1
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
12:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Hannah

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
6:00 PM
7:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Intermediate 2
Crystal McRostie
10:30am - 11:30am
Intermediate 2Open Space | Crystal
11:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Christina
12:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 2
Beatrice Jackson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Beatrice
6:00 PM
7:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Intermediate 2
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Intermediate 2
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 2
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Beatrice
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 3
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
8:10am - 9:10am
PilatesOpen Space | Jayde
9:00 AM

Thursday

  • Pilates
    8:10 AM - 9:10 AM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Poleography 1
Crystal McRostie
09:20am - 10:20am
Poleography 1Open Space | Crystal
10:00 AM

Tuesday

  • Poleography 1
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Jayde
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
5:00 PM
Stretch & Flex
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Alex
6:00 PM
7:00 PM
Stretch & Flex
Alex Hassiostis
7:50pm - 8:50pm
Stretch & FlexOpen Space | Aelx
8:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
2:00pm - 3:00pm
Tricks & Splits 1Open Space | Christina
6:00 PM
Tricks & Splits 1
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 1Open Space | Bermata
7:00 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Tricks & Splits 1
    2:00 PM - 3:00 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Jayde Ormsby
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jayde

Silks Beginner 2
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jayde
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jayde

Aerial Hoop Beginner 1
Jayde Ormsby
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jayde
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
12:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
12:50pm - 1:50pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex
1:00 PM
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex

Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
Aerial Hoop Intermediate 3
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 3Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 1
Cat Turner
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Cat
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Straps Beginner
Celeste Dixon
6:40pm - 7:40pm
Straps BeginnerAerials | Celeste

Silks Intermediate 1
Celeste Dixon
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 1Aerials | Celeste
6:00 PM
Straps Beginner
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Straps BeginnerAerials | Georgia

Straps Intermediate
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Straps IntermediateAerials | Georgia
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
Aerial Hoop Intermediate 1
Cat Turner
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Cat

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Silks Intermediate 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 3
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Straps Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Straps Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Straps Intermediate
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 1
Jayde Ormsby
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jayde
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
12:00 PM
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Cat Turner
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Cat
8:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Jayde Ormsby
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jayde
10:00 AM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
7:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Cat Turner
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Cat

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
7:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 3
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 3Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 3
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jayde
11:00 AM
5:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
6:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 1
    5:30 PM - 6:30 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 2
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jayde
11:00 AM
9:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Beginner 2
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
12:50pm - 1:50pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex
1:00 PM
7:00 PM
Silks Intermediate 1
Celeste Dixon
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 1Aerials | Celeste
8:00 PM

Thursday

  • Silks Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
7:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 2
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Straps Beginner
Celeste Dixon
6:40pm - 7:40pm
Straps BeginnerAerials | Celeste
Straps Beginner
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Straps BeginnerAerials | Georgia

Straps Intermediate
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Straps IntermediateAerials | Georgia
7:00 PM
8:00 PM

Thursday

  • Straps Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM

Friday

  • Straps Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Straps Intermediate
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Olivia
Intermediate 4
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Christina
10:00 AM
2:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Hannah
5:00 PM
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Elyse
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Elyse

Monday

  • Intermediate 4 Elyse
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Olivia Oates
    9:20 AM - 10:20 AM

Thursday

  • Intermediate 4 Christina Mahoney
    9:20 AM - 10:20 AM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Intermediate 1 Hannah Yeomans
    2:00 PM - 3:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Olivia
10:00 AM

Wednesday

  • Advanced 1 Olivia Oates
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Hannah

Sunday

  • Intermediate 1 Hannah Yeomans
    2:00 PM - 3:00 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 4
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Christina
10:00 AM
9:00 PM
Intermediate 4
Elyse
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Elyse

Monday

  • Intermediate 4 Elyse
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 4 Christina Mahoney
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde
6:00 PM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby
    5:30 PM - 6:30 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available in practice category!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jayde
11:00 AM
5:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
6:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 1
    5:30 PM - 6:30 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events available in lyra-level-1 category!
No events hours available!
No events available in lyra-intermediate category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jayde Ormsby
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jayde
11:00 AM
5:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
6:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 1
    5:30 PM - 6:30 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events available!