TERM 4 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie

Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal

Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia

Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett

Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona

Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie

Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie

Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie

Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
8:00 PM

Thursday

  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie
7:00 PM

Wednesday

  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia
10:00 AM
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie
5:00 PM
7:00 PM
Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
8:00 PM

Monday

  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Friday

  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie

Tuesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina
9:00 AM
11:00 AM
Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal
Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona
12:00 PM

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Saturday

  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett
10:00 AM
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
10:00 AM
Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett
11:00 AM
12:00 PM
Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events available in lyra-level-1 category!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
6:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space

Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie

Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie

Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal

Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM
Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie
7:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Monday

  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
8:00 PM

Thursday

  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
6:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
7:00 PM
Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
5:00 PM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Tuesday

  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events available in lyra-level-1 category!
No events hours available!
No events available in lyra-intermediate category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events available!

TERM 4 Classes

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space

Tricks Beginner
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Tricks BeginnerOpen Space | Bermata
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Intermediate 3
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials
10:00 AM
Practice
(No Poles)
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
Tricks Beginner
Bermata Davis
12:50pm - 1:50pm
Tricks BeginnerOpen Space | Bermata
1:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Practice
3:40pm - 4:40pm
PracticeOpen Space

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM
Inversions Yoga
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Inversions YogaOpen Space | Zoe
6:00 PM
7:00 PM
Pilates
Estelle Humphris
7:50pm - 8:50pm
PilatesOpen Space | Estelle
8:00 PM

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks Beginner Bermata Davis
    11:40 AM - 12:40 PM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice (No Poles)
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Pilates Estelle Humphris
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Practice
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Inversions Yoga Zoe Trenwith
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3 Scarlett Graff
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks Beginner Bermata Davis
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Practice
    3:40 PM - 4:40 PM
  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Intermediate 3
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 3Main Room | Scarlett
11:00 AM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Inversions Yoga
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Inversions YogaOpen Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Inversions Yoga Zoe Trenwith
    5:30 PM - 6:30 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Pilates
Estelle Humphris
7:50pm - 8:50pm
PilatesOpen Space | Estelle
8:00 PM

Wednesday

  • Pilates Estelle Humphris
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials
10:00 AM
Practice
(No Poles)
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Practice
3:40pm - 4:40pm
PracticeOpen Space

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice (No Poles)
    10:30 AM - 11:30 AM

Thursday

  • Practice
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice
    3:40 PM - 4:40 PM
  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks Beginner
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Tricks BeginnerOpen Space | Bermata
12:00 PM
Tricks Beginner
Bermata Davis
12:50pm - 1:50pm
Tricks BeginnerOpen Space | Bermata
1:00 PM

Monday

  • Tricks Beginner Bermata Davis
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Tricks Beginner Bermata Davis
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events available in lyra-level-1 category!
No events hours available!
No events available in lyra-intermediate category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
No events available!