We now offer online booking!

Reserve your favourite class, at the best time.

TERM 4 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie

Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal

Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia

Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina

Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett

Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona

Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie

Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie

Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie

Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
8:00 PM

Thursday

  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie
7:00 PM

Wednesday

  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia
10:00 AM
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie
5:00 PM
7:00 PM
Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
8:00 PM

Monday

  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Friday

  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie

Tuesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina
9:00 AM
11:00 AM
Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal
Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona
12:00 PM

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Saturday

  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett
10:00 AM
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
10:00 AM
Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett
11:00 AM
12:00 PM
Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
6:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
5:00 PM

Thursday

  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Saturday

  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
3:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Kylie
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space

Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Int/Adv Routine
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Int/Adv RoutineOpen Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie

Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie

Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal

Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Beatrice
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Exotic Floorwork Foundations
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic Floorwork FoundationsOpen Space | Kylie
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic Floorwork Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Int/Adv Routine
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic Foundations
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM
Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie
7:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Monday

  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
8:00 PM

Thursday

  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Exotic Floorwork Foundations
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic Floorwork FoundationsOpen Space | Kylie

Thursday

  • Exotic Floorwork Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Kylie
4:00 PM
9:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Beatrice

Tuesday

  • Exotic Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Exotic Foundations
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Int/Adv Routine
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Int/Adv RoutineOpen Space | Bermata
8:00 PM

Friday

  • Int/Adv Routine
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
6:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
7:00 PM
Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
5:00 PM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Tuesday

  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo

Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo

Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jo
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex

Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jo
8:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
12:00 PM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
7:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo
10:00 AM
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials
11:00 AM
6:00 PM
Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials
7:00 PM

Friday

  • Practice
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
12:00 PM
9:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
No events available!

TERM 5 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie

Exotic 3
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
Intermediate 1
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
Intermediate 2
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 2Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30-11:30
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett

Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice

Tricks & Splits 2
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room |
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
3:00 PM
Come & Try
Bonnie Henderson
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bonnie
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie

Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah

Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie

Beginner
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Christina
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie

Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 2
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Beginner Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30-11:30
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bonnie Henderson · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
8:00 PM

Thursday

  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie
7:00 PM

Wednesday

  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Christina
9:00 AM
11:00 AM
Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice
12:00 PM
7:00 PM
Beginner
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Beginner Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Friday

  • Beginner Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bonnie Henderson
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bonnie
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bonnie Henderson · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 2
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice

Tuesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 3
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Carlie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 3 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 1
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Olivia
10:00 AM
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie
5:00 PM

Monday

  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Wednesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 2Main Room | Christina
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Thursday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett
10:00 AM
5:00 PM
Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
10:00 AM
Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett
11:00 AM
12:00 PM
Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
1:00 PM
6:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
6:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30-11:30
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room |
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30-11:30
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 5 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe

Intermediate 2
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 1
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Beatrice
11:00 AM
12:00 PM
Beginner
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
1:00 PM
2:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bonnie Henderson
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bonnie
3:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Open Space | Kylie
4:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Hannah

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata

Beginner
Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Bonnie
Stretch & Flex
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Backbending 101
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Fiona

Exotic Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Kylie
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Exotic 1
Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Bonnie
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Monday

  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Contemporary/Ballet Technique
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Lyrical
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 2
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic 1
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
No events available in advanced-1 category!
No events available in advanced-2 category!
No events available in advanced-3 category!
No events available in advanced-prep category!
No events available in advanced-prep-2 category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Fiona
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Beginner
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
1:00 PM
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah
7:00 PM
Beginner
Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Bonnie
8:00 PM

Monday

  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Thursday

  • Contemporary/Ballet Technique
    7:50 PM - 8:50 PM
No events available in come-try category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Open Space | Kylie
4:00 PM
9:00 PM
Exotic 1
Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Bonnie

Tuesday

  • Exotic 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Exotic 1
    3:10 PM - 4:10 PM
No events available in exotic-2 category!
No events available in exotic-3 category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Exotic Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Kylie
8:00 PM

Wednesday

  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events available in function category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Intermediate 1
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Intermediate 1
Bonnie Henderson
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bonnie
5:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
6:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
7:00 PM
Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Intermediate 1
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 2
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
12:00 PM
2:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
4:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Intermediate 2
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 2
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events available in intermediate-4 category!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Thursday

  • Lyrical
    9:00 PM - 10:00 PM
No events available in mums-bubs category!
No events hours available!
No events available in pole-conditioning category!
No events available in poleography-1 category!
No events available in poleography-2 category!
No events available in power-pole category!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
5:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
No events available in tricks-splits-1 category!
No events available in tricks-splits-2 category!
No events available in tricks-splits-3 category!
No events hours available!
No events available in vinyasa-flow category!
No events available in work-the-floor category!
No events available!

TERM 5 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo

Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo

Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo

Silks Beginner 1
Jo Curren
12:50pm - 1:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
10:00 AM
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex

Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex
Silks Beginner 1
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 2
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Silks Beginner 1
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    2:00 PM - 3:00 PM
No events available in acro-floor-tricks category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
12:00 PM
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
7:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
12:00 PM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo
8:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
7:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo
10:00 AM
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events available in heads-down category!
No events available in heels-floorwork-1 category!
No events available in lyra-dance category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Silks Beginner 1
Jo Curren
12:50pm - 1:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
1:00 PM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 1
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo

Wednesday

  • Silks Beginner 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo
11:00 AM
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Beginner 2
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
12:00 PM
9:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
No events available in stretch-flex category!
No events available!
TERM 4 Classes
(Commence 28th June 2021 - 29th Aug 2021)

TERM 4 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie

Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal

Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia

Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina

Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett

Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona

Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie

Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie

Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie

Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Carlie Hunter · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
8:00 PM

Thursday

  • Advanced 2 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie
7:00 PM

Wednesday

  • Advanced 3 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Beginner
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
BeginnerMain Room | Olivia
10:00 AM
4:00 PM
Beginner
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
BeginnerMain Room | Kylie
5:00 PM
7:00 PM
Beginner
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Fiona
8:00 PM

Monday

  • Beginner Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Wednesday

  • Beginner Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Friday

  • Beginner Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 1Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 1Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 1Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 1
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Carlie
Exotic 1
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Main Room | Rosie W & Bonnie

Tuesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 1 Carlie Hunter · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 1 Rosie Walsh & Bonnie Henderson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 2
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Carlie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 2
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 2Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 2 Carlie Hunter · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Christina
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 1
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Thursday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina
9:00 AM
11:00 AM
Intermediate 2
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Crystal
Intermediate 2
Fiona Perso
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Fiona
12:00 PM

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Saturday

  • Intermediate 2 Crystal McRostie · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 2 Fiona Perso · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett
10:00 AM
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Intermediate 3
Fiona Perso
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Fiona

Monday

  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Scarlett Graff · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
10:00 AM
Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett
11:00 AM
12:00 PM
Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Carlie Hunter · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 4 Scarlett Graff · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
6:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Carlie Hunter · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 Carlie Hunter · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
5:00 PM

Thursday

  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Saturday

  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Fiona Perso
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Fiona
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Fiona Perso · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
3:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Kylie
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space

Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Int/Adv Routine
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Int/Adv RoutineOpen Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie

Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie

Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal

Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Beatrice
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Exotic Floorwork Foundations
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic Floorwork FoundationsOpen Space | Kylie
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic Floorwork Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Int/Adv Routine
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic Foundations
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Crystal McRostie
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Crystal
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
1:00 PM
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM
Beginner
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Kylie
7:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Monday

  • Beginner
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Beginner
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Exotic Floorwork
Rosie Walsh & Bonnie Henderson
7:50pm - 8:50pm
Exotic FloorworkOpen Space | Rosie W & Bonnie
8:00 PM

Thursday

  • Exotic Floorwork
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Exotic Floorwork Foundations
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic Floorwork FoundationsOpen Space | Kylie

Thursday

  • Exotic Floorwork Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Kylie Luk
3:10pm - 4:10pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Kylie
4:00 PM
9:00 PM
Exotic Foundations
Rosie Walsh & Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic FoundationsOpen Space | Rosie W & Beatrice

Tuesday

  • Exotic Foundations
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Exotic Foundations
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up!
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Int/Adv Routine
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Int/Adv RoutineOpen Space | Bermata
8:00 PM

Friday

  • Int/Adv Routine
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
Intermediate 1
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
6:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
7:00 PM
Intermediate 1
Crystal McRostie
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Crystal
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 1
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
4:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 2
Bonnie Henderson
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bonnie
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Crystal McRostie
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Crystal
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Intermediate 2
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bonnie Henderson
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bonnie
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeOpen Space
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM

Monday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Practice
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Practice
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
11:40am - 12:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
12:00 PM
5:00 PM
Stretch & Flex
Crystal McRostie
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Crystal
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Tuesday

  • Stretch & Flex
    11:40 AM - 12:40 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 4 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo

Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo

Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jo
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex

Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Jo
8:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    6:40 PM - 7:40 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
12:00 PM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Jo

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
7:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 1
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo
10:00 AM
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials
11:00 AM
6:00 PM
Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials
7:00 PM

Friday

  • Practice
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Practice
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 1
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 1Aerials | Jo
11:00 AM
7:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Beginner 2
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Silks Beginner 2
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Silks Intermediate 1
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
12:00 PM
9:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Intermediate 1
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 1
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 2
    7:50 PM - 8:50 PM
No events available!
TERM 5 Classes
(Commence 30th Aug 2021 - 24th Oct 2021)

TERM 5 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Carlie Hunter
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Carlie

Exotic 3
Carlie Hunter
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Intermediate 4
Carlie Hunter
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 4Main Room | Carlie
9:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
Intermediate 1
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 1Main Room | Olivia

Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
Intermediate 2
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 2Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30-11:30
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
Intermediate 3
Scarlett Graff
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Scarlett

Intermediate 4
Scarlett Graff
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Scarlett

Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice

Tricks & Splits 2
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room |
10:00 AM
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Carlie Hunter
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Carlie
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
3:00 PM
Come & Try
Bonnie Henderson
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bonnie
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie

Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah

Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie

Beginner
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
BeginnerMain Room | Christina
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Carlie

Advanced 3
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Advanced 3Main Room | Carlie

Poleography 2
Carlie Hunter
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room | Carlie
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Poleography 1
Carlie Hunter
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Carlie

Advanced 2
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 2
Carlie Hunter
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Carlie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Beginner Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Adva