We now offer online booking!

Reserve your favourite class, at the best time.

TERM 6 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Beginner
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Olivia

Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina

Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie

Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
9:00 AM
Intermediate 3
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Rosie

Tricks & Splits 2
Rosie Zobel
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Rosie

Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona

Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona

Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice

Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie

Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah

Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Main Room | Christina
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Fiona

Advanced 2/3
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona

Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice

Advanced 2/3
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina

Monday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Beginner Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Fiona Perso · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 3 Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Rosie Zobel · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Beginner Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Fiona Perso · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 2/3
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
7:00 PM
Advanced 2/3
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
8:00 PM

Wednesday

  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
1:00 PM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Olivia
9:00 AM
11:00 AM
Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice
12:00 PM
9:00 PM
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina

Tuesday

  • Beginner Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Friday

  • Beginner Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice

Tuesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Christina
9:00 AM
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie
5:00 PM
7:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Friday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Rosie
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona
10:00 AM
5:00 PM
Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 3 Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia
10:00 AM
Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona
11:00 AM
6:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
6:00 PM
Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
5:00 PM

Thursday

  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Saturday

  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Rosie Zobel
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Rosie
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Rosie Zobel · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 6 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Intermediate 2
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
12:00 PM
Intermediate 1
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
Beginner
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Bermata
3:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Open Space | Beatrice
4:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Hannah

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata

Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Stretch & Flex
Carlie + Alex
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Carlie + Alex

Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex

Heels Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Heels FloorworkOpen Space | Kylie Luk
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
6:00 PM
Intermediate 2
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 2Open Space | Christina

Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Exotic 1
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Beatrice
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Monday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Hannah Yeomans · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner Hannah Yeomans · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex Carlie + Alex · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Heels Floorwork Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up! Zoe Trenwith · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Lyrical Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Kylie Luk · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex Zoe Trenwith · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Beatrice Jackson · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Beginner Bermata Davis · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Beginner
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Bermata
6:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah
7:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
8:00 PM

Monday

  • Beginner Hannah Yeomans · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Beginner Bermata Davis · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Thursday

  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
3:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Open Space | Beatrice
4:00 PM
9:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Beatrice

Tuesday

  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up! Zoe Trenwith · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Heels Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Heels FloorworkOpen Space | Kylie Luk
8:00 PM

Wednesday

  • Heels Floorwork Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
12:00 PM
Intermediate 1
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Beatrice
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie
6:00 PM
7:00 PM
Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1 Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 1 Beatrice Jackson · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
1:00 PM
4:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
6:00 PM
Intermediate 2
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 2Open Space | Christina
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2 Hannah Yeomans · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Friday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Intermediate 2 Kylie Luk · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Thursday

  • Lyrical Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM

Monday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Wednesday

  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
5:00 PM
Stretch & Flex
Carlie + Alex
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Carlie + Alex
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex Carlie + Alex · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex Zoe Trenwith · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events available!

TERM 6 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
7:00am - 8:00am
PilatesAerials | Jayde
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo

Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo

Silks Intermediate 2
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Jo
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Silks Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde

Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials

Practice
7:50pm - 8:50pm
PracticeAerials
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Silks Intermediate 3
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 3Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex

Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Jo
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex

Monday

  • Aerial Fit Celeste Dixon · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 3 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2 Georgia Rose · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 1 Jo Curren · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Pilates Jayde Ormsby · 7:00am - 8:00am
    7:00 AM - 8:00 AM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 1 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 1 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Practice 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Practice 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2 Jo Curren · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 2 Jo Curren · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced Georgia Rose · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1 Helena Bemmerl · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
No events available in advanced-2 category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit Celeste Dixon · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
7:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 1 Helena Bemmerl · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
12:00 PM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
8:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
7:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 2
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Jo
10:00 AM
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2 Georgia Rose · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 2 Jo Curren · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced Georgia Rose · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
7:00am - 8:00am
PilatesAerials | Jayde
5:00 PM
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde
6:00 PM

Thursday

  • Pilates Jayde Ormsby · 7:00am - 8:00am
    7:00 AM - 8:00 AM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeAerials
11:00 AM
6:00 PM
Practice
6:40pm - 7:40pm
PracticeAerials

Practice
7:50pm - 8:50pm
PracticeAerials
7:00 PM
8:00 PM

Friday

  • Practice 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Practice 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Beginner 1
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
8:00 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 1 Jo Curren · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Silks Beginner 1 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo
11:00 AM
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 2
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 2Aerials | Jo

Tuesday

  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Silks Intermediate 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Alex

Thursday

  • Silks Intermediate 1 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Silks Intermediate 2
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Jo
12:00 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 2 Jo Curren · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Intermediate 3
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 3Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 3 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events available!

TERM 1 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Intermediate 1
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Olivia

Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 3
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 3Main Room | Olivia
Beginner
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Christina

Intermediate 3
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Christina

Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30-11:30
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina

Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie

Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
9:00 AM
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona

Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona

Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse

Beginner
Bermata Davis
12:50pm - 1:50pm
BeginnerMain Room | Bermata
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
Exotic 2
Amy Tho
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Amy
3:00 PM
Exotic 1
Amy Tho
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Main Room | Amy
4:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Main Room | Kylie

Intermediate 3
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Kylie

Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Christina

Advanced 2/3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Christina

Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
Exotic 3
Tina Belvita
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Tina

Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice

Advanced 2/3
Yvonne
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Yvonne
Advanced Prep
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Advanced PrepMain Room | Bermata

Tricks & Splits 1
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Bermata

Exotic 2
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic 2Main Room | Kylie
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Main Room | Bermata

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3 Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 3 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 2/3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Beginner Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30-11:30
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Tina Belvita · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2/3 Yvonne · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 1 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Beginner Bermata Davis · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 2 Amy Tho · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic 1 Amy Tho · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Christina
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 2/3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Christina
7:00 PM
Advanced 2/3
Yvonne
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Yvonne
8:00 PM

Wednesday

  • Advanced 2/3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Advanced 2/3 Yvonne · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
1:00 PM
5:00 PM
Advanced Prep
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Advanced PrepMain Room | Bermata
6:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Christina
9:00 AM
12:00 PM
Beginner
Bermata Davis
12:50pm - 1:50pm
BeginnerMain Room | Bermata
1:00 PM

Thursday

  • Beginner Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Beginner Bermata Davis · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Exotic 1
Amy Tho
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Main Room | Amy
4:00 PM

Sunday

  • Exotic 1 Amy Tho · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 2
Amy Tho
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Amy
7:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Exotic 2Main Room | Kylie
8:00 PM
9:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice

Tuesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 2 Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Exotic 2 Amy Tho · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 3
Tina Belvita
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Tina
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 3 Tina Belvita · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 1
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Olivia
9:00 AM

Tuesday

  • Intermediate 1 Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 2
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 2Main Room | Christina
9:00 AM
4:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Main Room | Kylie
5:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Main Room | Bermata

Monday

  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 2 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Friday

  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Christina
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona
10:00 AM
11:00 AM
Intermediate 3
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 3Main Room | Olivia
12:00 PM
5:00 PM
Intermediate 3
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Kylie
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Intermediate 3 Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia
10:00 AM
Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona
11:00 AM
6:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
6:00 PM
Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
6:00 PM
Tricks & Splits 1
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Bermata
7:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Christina Mahoney
10:30-11:30
Tricks & Splits 2Main Room | Christina
11:00 AM
Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
12:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Christina Mahoney · 10:30-11:30
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 1 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe

Intermediate 1
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Bermata

Intermediate 2
Hannah Yeomans
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
10:00 AM
Practice
No Poles
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Intermediate 2
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
Beginner
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Hannah
3:00 PM
Come & Try
Hannah Yeomans
3:10pm - 4:10pm
Come & TryOpen Space | Hannah
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room

Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie

Intermediate 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
5:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans/Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Hannah/Bermata

Beginner
Hannah Yeomans/Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah/Kylie

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata

Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
Stretch & Flex
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Alex

Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex

Heels Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Heels FloorworkOpen Space | Kylie
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Exotic 1
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Monday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Hannah Yeomans/Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner Hannah Yeomans/Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Practice No Poles · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex Alex Hassiotis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Heels Floorwork Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up! Zoe Trenwith · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Lyrical Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Beginner Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Kylie Luk · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex Zoe Trenwith · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Hannah Yeomans · 11:40am - 12:40pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Beginner Hannah Yeomans · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Hannah Yeomans · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events available in advanced-1 category!
No events available in advanced-2 category!
No events available in advanced-3 category!
No events available in advanced-prep category!
No events available in advanced-prep-2 category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Hannah
5:00 PM
Beginner
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
BeginnerOpen Space | Kylie
6:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans/Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah/Kylie
7:00 PM
Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
8:00 PM

Monday

  • Beginner Hannah Yeomans/Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Sunday

  • Beginner Hannah Yeomans · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Thursday

  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Hannah Yeomans
3:10pm - 4:10pm
Come & TryOpen Space | Hannah
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Hannah Yeomans · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
9:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie

Tuesday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Exotic 1 Kylie Luk · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
No events available in exotic-2 category!
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available in function category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe
6:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up! Zoe Trenwith · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Heels Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Heels FloorworkOpen Space | Kylie
8:00 PM

Wednesday

  • Heels Floorwork Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina
Intermediate 1
Bermata Davis
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
12:00 PM
5:00 PM
Intermediate 1
Hannah Yeomans/Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Hannah/Bermata
6:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
7:00 PM
Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1 Hannah Yeomans/Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Intermediate 1 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Sunday

  • Intermediate 1 Bermata Davis · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Intermediate 2
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
Intermediate 2
Hannah Yeomans
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Open Space | Hannah
1:00 PM
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Monday

  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Intermediate 2 Kylie Luk · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Intermediate 2 Hannah Yeomans · 11:40am - 12:40pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata
7:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events available in intermediate-4 category!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Thursday

  • Lyrical Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
No events available in mums-bubs category!
No events hours available!
No events available in pole-conditioning category!
No events available in poleography-1 category!
No events available in poleography-2 category!
No events available in power-pole category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
10:00 AM
Practice
No Poles
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
5:00 PM

Monday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Practice No Poles · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
11:00 AM
5:00 PM
Stretch & Flex
Alex Hassiotis
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Alex
6:00 PM
Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona
7:00 PM

Wednesday

  • Stretch & Flex Alex Hassiotis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Thursday

  • Stretch & Flex Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Stretch & Flex Zoe Trenwith · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events available in tricks-splits-1 category!
No events available in tricks-splits-2 category!
No events available in tricks-splits-3 category!
No events hours available!
No events available in vinyasa-flow category!
No events available in work-the-floor category!
No events available!

TERM 1 Classes – Aerials

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
8:10am - 9:10am
PilatesAerials | Jayde
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 3
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 3 Aerials | Jo

Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo

Silks Intermediate 2
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Jo

Silks Beginner 1
Jo Curren
12:50pm - 1:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
10:00 AM
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
11:40am - 12:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
3:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
3:10pm - 4:10pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
4:00 PM
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste

Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia

Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
Aerial Hoop Intermediate 3
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 3Aerials | Georgia

Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia

Silks Beginner 2
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 2Aerials | Jo
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex

Silks Intermediate 3
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 3Aerials | Alex
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex

Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex
Silks Intermediate 1
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex

Monday

  • Aerial Fit Celeste Dixon · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Intermediate 3 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Beginner 1 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 3 Georgia Rose · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Aerial Hoop Intermediate 2 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 1 Jo Curren · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Pilates Jayde Ormsby · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 11:40am - 12:50pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Silks Intermediate 2 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 3 Jo Curren · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Silks Intermediate 2 Jo Curren · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Silks Beginner 1 Jo Curren · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced Georgia Rose · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Aerial Hoop Beginner 1 Helena Bemmerl · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events available in acro-floor-tricks category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
5:00 PM
Aerial Fit
Celeste Dixon
5:30pm - 6:30pm
Aerial FitAerials | Celeste
6:00 PM

Monday

  • Aerial Fit Celeste Dixon · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Helena Bemmerl
3:10pm - 4:10pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Helena
4:00 PM
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 1
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 1Aerials | Georgia
7:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 1 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 1 Helena Bemmerl · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
11:40am - 12:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
12:00 PM
2:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Helena Bemmerl
2:00pm - 3:00pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Helena
6:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Aerial Hoop Beginner 2
Georgia Rose
7:50pm - 8:50pm
Aerial Hoop Beginner 2Aerials | Georgia
8:00 PM

Monday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Georgia Rose · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 11:40am - 12:50pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Aerial Hoop Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Beginner 2 Helena Bemmerl · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
11:40am - 12:40pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia
12:00 PM
9:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 1
Georgia Rose
9:00pm - 10:00pm
Aerial Hoop Intermediate 1Aerials | Georgia

Monday

  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate 1 Georgia Rose · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 2
Georgia Rose
6:40pm - 7:40pm
Aerial Hoop Intermediate 2Aerials | Georgia
7:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 2 Georgia Rose · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Aerial Hoop Intermediate 3
Jo Curren
9:20am - 10:20am
Aerial Hoop Intermediate 3 Aerials | Jo
10:00 AM
5:00 PM
Aerial Hoop Intermediate 3
Georgia Rose
5:30pm - 6:30pm
Aerial Hoop Intermediate 3Aerials | Georgia
6:00 PM

Wednesday

  • Aerial Hoop Intermediate 3 Georgia Rose · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Aerial Hoop Intermediate 3 Jo Curren · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Aerial Hoop Intermediate/Advanced
Georgia Rose
12:50pm - 1:50pm
Aerial Hoop Intermediate/AdvancedAerials | Georgia
1:00 PM

Sunday

  • Aerial Hoop Intermediate/Advanced Georgia Rose · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
No events available in heads-down category!
No events available in lyra-dance category!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Pilates
Jayde Ormsby
8:10am - 9:10am
PilatesAerials | Jayde
9:00 AM
5:00 PM
Pilates
Jayde Ormsby
5:30pm - 6:30pm
PilatesAerials | Jayde
6:00 PM

Thursday

  • Pilates Jayde Ormsby · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Friday

  • Pilates Jayde Ormsby · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
12:00 PM
Silks Beginner 1
Jo Curren
12:50pm - 1:50pm
Silks Beginner 1Aerials | Jo
1:00 PM
9:00 PM
Silks Beginner 1
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Beginner 1Aerials | Alex

Tuesday

  • Silks Beginner 1 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Beginner 1 Jo Curren · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Silks Beginner 2
Jo Curren
10:30am - 11:30am
Silks Beginner 2Aerials | Jo
11:00 AM
6:00 PM
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
7:00 PM
Silks Beginner 2
Jo Curren
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 2Aerials | Jo
Silks Beginner 2
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Beginner 2Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Wednesday

  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Thursday

  • Silks Beginner 2 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Silks Beginner 2 Jo Curren · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Silks Intermediate 1
Jo Curren
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 1Aerials | Jo

Wednesday

  • Silks Intermediate 1 Jo Curren · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Silks Intermediate 2
Jo Curren
11:40am - 12:40pm
Silks Intermediate 2Aerials | Jo
12:00 PM
9:00 PM
Silks Intermediate 2
Alex Hassiotis
9:00pm - 10:00pm
Silks Intermediate 2Aerials | Alex

Thursday

  • Silks Intermediate 2 Alex Hassiotis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Silks Intermediate 2 Jo Curren · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Silks Intermediate 3
Alex Hassiotis
7:50pm - 8:50pm
Silks Intermediate 3Aerials | Alex
8:00 PM

Tuesday

  • Silks Intermediate 3 Alex Hassiotis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
No events available!
TERM 6 Classes
Commence 25th Oct 2021 - 19th Dec 2021)

TERM 6 Classes – Main Room

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina

Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
Beginner
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Olivia

Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia

Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z

Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina

Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie

Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
9:00 AM
Intermediate 3
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Rosie

Tricks & Splits 2
Rosie Zobel
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Rosie

Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona

Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona

Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice

Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia

Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
1:00 PM
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata

Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie

Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah

Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata

Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina

Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina

Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie

Intermediate 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Main Room | Christina
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina

Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina

Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
Advanced 1
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Fiona

Advanced 2/3
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona

Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie

Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice

Advanced 2/3
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina

Monday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Beginner Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced 1 Fiona Perso · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 3 Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Tricks & Splits 2 Rosie Zobel · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Beginner Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
9:20am - 10:20am
Advanced 1Main Room | Christina
10:00 AM
Advanced 1
Christina Mahoney
10:30am - 11:30am
Advanced 1Main Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Advanced 1
Fiona Perso
5:30pm - 6:30pm
Advanced 1Main Room | Fiona
6:00 PM
7:00 PM
Advanced 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Advanced 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Tuesday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced 1 Fiona Perso · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Advanced 1 Christina Mahoney · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Advanced 2/3
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
7:00 PM
Advanced 2/3
Fiona Perso
7:50pm - 8:50pm
Advanced 2/3Main Room | Fiona
8:00 PM

Wednesday

  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Thursday

  • Advanced 2/3 Fiona Perso · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Advanced Prep
Rosie Zobel
9:20am-10:20am
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
10:00 AM
Advanced Prep
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Advanced PrepMain Room | Olivia
11:00 AM
12:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
12:50pm - 1:50pm
Advanced PrepMain Room | Christina
1:00 PM
4:00 PM
Advanced Prep
Christina Mahoney
4:20pm - 5:20pm
Advanced PrepMain Room | Christina
5:00 PM
7:00 PM
Advanced Prep
Rosie Zobel
7:50pm - 8:50pm
Advanced PrepMain Room | Rosie Z
8:00 PM

Monday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Wednesday

  • Advanced Prep Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Friday

  • Advanced Prep Christina Mahoney · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Saturday

  • Advanced Prep Rosie Zobel · 9:20am-10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Advanced Prep Christina Mahoney · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Beginner
Olivia Oates
8:10am - 9:10am
BeginnerMain Room | Olivia
9:00 AM
11:00 AM
Beginner
Beatrice Jackson
11:40am - 12:40pm
BeginnerMain Room | Beatrice
12:00 PM
9:00 PM
Beginner
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
BeginnerMain Room | Christina

Tuesday

  • Beginner Olivia Oates · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Friday

  • Beginner Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Sunday

  • Beginner Beatrice Jackson · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
3:00 PM
Come & Try
Bermata Davis
3:10pm - 4:10pm
Come & TryMain Room | Bermata
4:00 PM

Sunday

  • Come & Try Bermata Davis · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
10:30am - 11:30am
Exotic 2Main Room | Olivia
11:00 AM
Exotic 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Exotic 2Main Room | Olivia
12:00 PM
2:00 PM
Exotic 2
Beatrice Jackson
2:00pm - 3:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice
6:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
6:40pm - 7:40pm
Exotic 2Main Room | Kylie
7:00 PM
9:00 PM
Exotic 2
Kylie Luk
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Kylie
Exotic 2
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 2Main Room | Beatrice

Tuesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Wednesday

  • Exotic 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Exotic 2 Kylie Luk · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Exotic 2 Kylie Luk · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Sunday

  • Exotic 2 Beatrice Jackson · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Exotic 3
Kylie Luk
11:40am - 12:40pm
Exotic 3Main Room | Kylie
12:00 PM
5:00 PM
Exotic 3
Carlie Hunter
5:30pm - 6:30pm
Exotic 3Main Room | Carlie
6:00 PM

Thursday

  • Exotic 3 Carlie Hunter · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Saturday

  • Exotic 3 Kylie Luk · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
8:10am - 9:10am
Intermediate 1Main Room | Christina
9:00 AM
4:00 PM
Intermediate 1
Kylie Luk
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 1Main Room | Kylie
5:00 PM
7:00 PM
Intermediate 1
Christina Mahoney
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Main Room | Christina
8:00 PM

Monday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM

Friday

  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Intermediate 2
Olivia Oates
11:40am - 12:40pm
Intermediate 2Main Room | Olivia
12:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 2 Olivia Oates · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 AM
Intermediate 3
Rosie Zobel
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Rosie
Intermediate 3
Fiona Perso
9:20am - 10:20am
Intermediate 3Main Room | Fiona
10:00 AM
5:00 PM
Intermediate 3
Hannah Yeomans
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 3Main Room | Hannah
6:00 PM
9:00 PM
Intermediate 3
Christina Mahoney
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 3Main Room | Christina

Monday

  • Intermediate 3 Hannah Yeomans · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM

Tuesday

  • Intermediate 3 Christina Mahoney · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Intermediate 3 Rosie Zobel · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Sunday

  • Intermediate 3 Fiona Perso · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Intermediate 4
Rosie Zobel
8:10am - 9:10am
Intermediate 4Main Room | Rosie Z
9:00 AM
Intermediate 4
Olivia Oates
9:20am - 10:20am
Intermediate 4Main Room | Olivia
10:00 AM
Intermediate 4
Fiona Perso
10:30am - 11:30am
Intermediate 4Main Room | Fiona
11:00 AM
6:00 PM
Intermediate 4
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 4Main Room | Bermata
7:00 PM
9:00 PM
Intermediate 4
Rosie Zobel
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 4Main Room | Rosie Z

Monday

  • Intermediate 4 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Intermediate 4 Olivia Oates · 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM

Saturday

  • Intermediate 4 Rosie Zobel · 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM

Sunday

  • Intermediate 4 Fiona Perso · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Pole Conditioning
Christina
10:30am - 11:30am
Pole ConditioningMain Room | Christina
11:00 AM
5:00 PM
Pole Conditioning
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Pole ConditioningMain Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Pole Conditioning Christina · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Tuesday

  • Pole Conditioning Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Poleography 1
Emily Raymond
2:00pm - 3:00pm
Poleography 1Main Room | Emily
6:00 PM
Poleography 1
Beatrice Jackson
6:40pm - 7:40pm
Poleography 1Main Room | Beatrice
7:00 PM

Thursday

  • Poleography 1 Beatrice Jackson · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Saturday

  • Poleography 1 Emily Raymond · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Poleography 2
7:50pm - 8:50pm
Poleography 2Main Room |
8:00 PM

Wednesday

  • Poleography 2 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Practice
11:40am - 12:40pm
PracticeMain Room
12:00 PM
3:00 PM
Practice
3:10pm - 4:10pm
PracticeMain Room
4:00 PM
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeMain Room
5:00 PM

Thursday

  • Practice 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Saturday

  • Practice 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM

Sunday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
11:00 AM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
12:00 PM
5:00 PM
Tricks & Splits 1
Christina Mahoney
5:30pm - 6:30pm
Tricks & Splits 1Main Room | Christina
6:00 PM

Monday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM

Friday

  • Tricks & Splits 1 Christina Mahoney · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
10:00 AM
Tricks & Splits 2
Rosie Zobel
10:30am - 11:30am
Tricks & Splits 2Main Room | Rosie
11:00 AM
12:00 PM
Tricks & Splits 2
Elyse Ellgar
12:50pm - 1:50pm
Tricks & Splits 2Main Room | Elyse
1:00 PM

Thursday

  • Tricks & Splits 2 Rosie Zobel · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM

Sunday

  • Tricks & Splits 2 Elyse Ellgar · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Tricks & Splits 3
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Tricks & Splits 3Main Room | Christina
7:00 PM

Tuesday

  • Tricks & Splits 3 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
No events available!

TERM 6 Classes – Open Space

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
8:00 AM
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space

Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space
Practice
8:10am - 9:10am
PracticeOpen Space
9:00 AM
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space
Practice
9:20am - 10:20am
PracticeOpen Space

Stretch & Flex
Zoe Trenwith
10:30am - 11:30am
Stretch & FlexOpen Space | Zoe
10:00 AM
Practice
10:30am - 11:30am
PracticeOpen Space | No Poles
11:00 AM
Intermediate 1
Christina Mahoney
11:40am - 12:40pm
Intermediate 1Open Space | Christina

Intermediate 2
Kylie Luk
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 2Open Space | Kylie
12:00 PM
Intermediate 1
Beatrice Jackson
12:50pm - 1:50pm
Intermediate 1Open Space | Beatrice
1:00 PM
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm
Exotic 1Open Space | Kylie
Beginner
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Bermata
3:00 PM
Exotic 1
Beatrice Jackson
3:10pm - 4:10pm
Exotic 1Open Space | Beatrice
4:00 PM
Intermediate 2
Hannah Yeomans
4:20pm - 5:20pm
Intermediate 2Open Space | Hannah

Intermediate 1
Kylie Luk
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 1Open Space | Kylie

Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah

Intermediate 1
Bermata Davis
7:50pm - 8:50pm
Intermediate 1Open Space | Bermata
Practice
4:20pm - 5:20pm
PracticeOpen Space
5:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
5:30pm - 6:30pm
Intermediate 2Open Space | Bermata

Intermediate 3
Bermata Davis
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 3Open Space | Bermata

Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Stretch & Flex
Carlie + Alex
5:30pm - 6:30pm
Stretch & FlexOpen Space | Carlie + Alex

Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex

Heels Floorwork
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
Heels FloorworkOpen Space | Kylie Luk
Head Down, Bums Up!
Zoe Trenwith
5:30pm - 6:30pm
Head Down, Bums Up!Open Space | Zoe

Stretch & Flex
Fiona Perso
6:40pm - 7:40pm
Stretch & FlexOpen Space | Fiona

Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
6:00 PM
Intermediate 2
Christina Mahoney
6:40pm - 7:40pm
Intermediate 2Open Space | Christina

Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
7:00 PM
8:00 PM
9:00 PM
Intermediate 2
Bermata Davis
9:00pm - 10:00pm
Intermediate 2Open Space | Bermata
Exotic 1
Beatrice Jackson
9:00pm - 10:00pm
Exotic 1Open Space | Beatrice
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily
Lyrical
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
LyricalOpen Space | Emily

Monday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 2 Hannah Yeomans · 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 1 Kylie Luk · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Beginner Hannah Yeomans · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Intermediate 1 Bermata Davis · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Tuesday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Intermediate 2 Bermata Davis · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Intermediate 3 Bermata Davis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Wednesday

  • Practice 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Stretch & Flex Carlie + Alex · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Heels Floorwork Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Thursday

  • Head Down, Bums Up! Zoe Trenwith · 5:30pm - 6:30pm
    5:30 PM - 6:30 PM
  • Stretch & Flex Fiona Perso · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
  • Lyrical Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM

Friday

  • Practice 4:20pm - 5:20pm
    4:20 PM - 5:20 PM
  • Intermediate 2 Christina Mahoney · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Saturday

  • Practice 8:10am - 9:10am
    8:10 AM - 9:10 AM
  • Intermediate 1 Christina Mahoney · 11:40am - 12:40pm
    11:40 AM - 12:40 PM
  • Intermediate 2 Kylie Luk · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Exotic 1 Kylie Luk · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM

Sunday

  • Practice 9:20am - 10:20am
    9:20 AM - 10:20 AM
  • Stretch & Flex Zoe Trenwith · 10:30am - 11:30am
    10:30 AM - 11:30 AM
  • Intermediate 1 Beatrice Jackson · 12:50pm - 1:50pm
    12:50 PM - 1:50 PM
  • Beginner Bermata Davis · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
  • Exotic 1 Beatrice Jackson · 3:10pm - 4:10pm
    3:10 PM - 4:10 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
6:00 PM
Backbending 101
Alex Hassiotis
6:40pm - 7:40pm
Backbending 101Open Space | Alex
7:00 PM

Wednesday

  • Backbending 101 Alex Hassiotis · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Beginner
Bermata Davis
2:00pm - 3:00pm
BeginnerOpen Space | Bermata
6:00 PM
Beginner
Hannah Yeomans
6:40pm - 7:40pm
BeginnerOpen Space | Hannah
7:00 PM
Beginner
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Beatrice
Beginner
Kylie Luk
7:50pm - 8:50pm
BeginnerOpen Space | Kylie
8:00 PM

Monday

  • Beginner Hannah Yeomans · 6:40pm - 7:40pm
    6:40 PM - 7:40 PM

Tuesday

  • Beginner Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Friday

  • Beginner Kylie Luk · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM

Sunday

  • Beginner Bermata Davis · 2:00pm - 3:00pm
    2:00 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
7:00 PM
Contemporary/Ballet Technique
Beatrice Jackson
7:50pm - 8:50pm
Contemporary/Ballet TechniqueOpen Space | Beatrice
8:00 PM

Thursday

  • Contemporary/Ballet Technique Beatrice Jackson · 7:50pm - 8:50pm
    7:50 PM - 8:50 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
9:00 PM
Commercial Heels
Emily Raymond
9:00pm - 10:00pm
Commercial HeelsOpen Space | Emily

Wednesday

  • Commercial Heels Emily Raymond · 9:00pm - 10:00pm
    9:00 PM - 10:00 PM
No events hours available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
2:00 PM
Exotic 1
Kylie Luk
2:00pm - 3:00pm